یو پی اس apc

یو پی اس apc

مقالات برندهای یو پی اس
پنج شنبه بیست و سوم آذر ۹۶


 

یا نزدیک به چهار دهه، شرکت یو پی اس APC صنعت استاندارد برای زیرساخت های قابل اعتماد برق و فناوری اطلاعات بوده است. 

در سال 1981، این شرکت آمریکایی تبدیل انرژی با تمرکز بر تحقیق و توسعه به برق خورشیدی تأسیس شد. . APC  توسط سه مهندس نیروی برق از MIT تشکیل شد و سپس در سال 1986 تاسیسات تولیدی مستقر در رود آیلند تاسیس کرد. این شرکت همچنین اولین UPS یو پی اس خود را در این سال تولید کرد، 450AT +، که مدرک PC Magazine را "Editor's Choice" دریافت کرد. در سال 1988، سهام APC برای تجارت عمومی در دسترس قرار گرفت.

1989 معرفی نرم افزار PowerChute® که برنده جایزه شده است، موجب تغییر مدیریت قدرت و همچنین فروش محصول از طریق دو توزیع اصلی، Tech Data و Ingram Micro می شود. در سال 1990، APC همچنان به معرفی محصولات برتر مانند خط Smart-UPS®، که در حال حاضر به عنوان اولین راه حل حفاظت از شبکه در صنعت شناخته شده است پرداخت. در همان سال، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت، راجر ب. داول، جونیور، مجله نیویورک "کارآفرین سال" توسط مجله شرکت نامگذاری شد.

در دهه 1990، APC با 155 محصول جدید از قبیل محافظهای SurgeArrest®، Matrix-UPS®، اولین UPS مدولار صنعت، نسل جدیدی از Smart-UPS، اولین مدل Back-UPS Pro® این شرکت، وارد بازارهای دیگر شد. Symmetra® Power Array ™ که صنعت را با یک کارخانه انحصاری، مقیاس پذیری و قابلیت کارکردن به یک راه حل منحصر کرد. 

APC در سال 1999 وارد بازار فن آوری های مسکونی با PowerShield شد، یک راه حل برای افزایش نیازهای باند پهن کابل و برنامه های بی سیم در خانه ها داد. این شرکت سپس با ورود به هزاره جدید با سه روند استراتژیک راه اندازی شد که بازار برق DC را برای تجهیزات ارتباطی، بازار کابل و اتصال برای برنامه های کاربردی IT و IT و بازار دقیق خنک کننده برای مراکز داده و تجهیزات ارتباطی باز کرد. پس از به دست آوردن ARRIS در سال 2001، APC توانایی های شبکه های پهنای باند خود را گسترش داد. در سال 2002، APC معرفی PowerStruXure ™، اولین قطعه معماری زیرساختی حیاتی شبکه (NCPI)، که انقلابی در مدیریت قدرت داده مرکز داده است. در همان سال، این شرکت در فهرست NASDAQ-100، لیستی از 100 بزرگترین سهام غیر مالی در بازار نامگذاری شد.

در سال 2003، InfraStruXure ™ عرضه شد. این یکپارچه سازی قدرت، خنک کننده، قفسه، مدیریت و سرویس را به یک راه حل باز، سازگار و یکپارچه و تقریبا 20 جایزه در سراسر جهان به دست آورد. Case TravelPower ™ - اولین مورد جهان با توانایی شارژ دستگاه ساخته شده است - همچنین با موفقیت فوری معرفی شد. خط InfraStruXure در سال 2004 با سیستم های خنک کننده و تولید برق در محل گسترش یافت. در همان سال، APC بیش از 100 جایزه در سراسر جهان برای محصولات و برتری کسب و کار خود کسب کرد. بر پایه موفقیت PowerStruXure از سال 2002، APC به طور کلی ارائه محصولات NCPI خود را پس از به دست آوردن Netbotz، شرکت فن آوری اولیه که برای حل امنیت فیزیکی تجهیزات IT کار می کرد، و اجازه APC به گسترش تخصص حرفه ای خود را به دسته های مدیریت و امنیت، گسترش داد.

در 14 فوریه سال 2007،  شرکت یو پی اس APC توسط Schneider Electric، یک شرکت چند ملیتی اروپایی شناخته شده در سراسر جهان برای تخصص خود در مدیریت انرژی و اتوماسیون به دست آورد. این امر منجر به ایجاد واحد کسب و کار خدمات برق و خنک کننده بحرانی (CPCS) شد که اکنون شامل مارک های APC و MGE UPS Systems می شود.

یو پی اس های APC به انواع Small/Medium Business (کسب و کارهای کوچک) و Home/Home Office (خانگی یا خانگی اداری) و Large Cooperation (شرکت های بزرگ ) تقسیم می شود.

Smart-UPS مجموعه ای از منابع برق اضطراری یو پی اس (UPS) سازمانی است که توسط این شرکت ساخته شده است.اکثر واحدها دارای یک SmartSlot (به استثنای SC و سری SMC) است که یک کارت رابط اختیاری را ارائه می دهد که ویژگی های آن را از اتصال به شبکه به کنترل دما و رطوبت  به استثنای سری RT و SRT، واحدهای Smart-UPS سیستم های UPS تعاملی خطی هستند، در حالیکه قدرت شبکه در دسترس نیستند، فقط اینورتر را اجرا می کنند.