یو پی اس controlled power

یو پی اس controlled power

مقالات برندهای یو پی اس
پنج شنبه بیست و سوم آذر ۹۶


مهندسین شرکت یو پی اس  controlled power  راه حل های کیفی برق صنعتی و صنعتی را تولید می کنند و بیش از 45 سال تخصص در این زمینه دارند. به عنوان یک شرکت ایزو 9001: 2008 ،  controlled power دارای شهرت قابل توجهی برای کیفیت است که در طراحی، تولید و عملکرد محصولات از جمله یو پی اس نشان داده شده است که هر کدام از آنها ساخته شده و سپس آزمایش می شوند. این شرکت برای "نقص صفر" و "100٪ رضایت مشتری" تلاش می کنید.

 controlled power در طول عمر طولانی خود در صنعت به کیفیت، قدرت و  توانایی برای توسعه محصولات جدید و سفارشی کردن محصولات خود، افتخار می کند. این تجربه و تخصص مهندسی به آنهااجازه می دهد تا محصولات استاندارد و سفارشی را که نیازهای مشتریان و برنامه های کاربردی آنها را برآورده می کنند، طراحی کنند.

علاوه بر این، شرکت یو پی اس  controlled power یک تولید کننده پیشرو در تهویه مطبوع برق، تنظیم کننده های ولتاژ و UPS می یاشد. تهویه مطبوع و کنترل کننده های ولتاژ پزشکی به طور خاص برای نیازهای لحظه ای قدرت تصویربرداری، تشخیص، و روش های درمان - در حالی که ارائه ولتاژ تمیز و تنظیم شده است. محصولات پزشکی قدرتمند و کنترل نیز در زمینه های بالینی، آزمایشگاه ها، و برای برنامه های کاربردی روشنایی DC MRI، سیستم های مجتمع بیمار و O.R. استفاده می شود. برنامه های کاربردی روشنایی همچنین یک خانواده از محصولات یو پی اس برای مراقبت های بهداشتی I.T. شبکه ها و ارتباطات مربوط به داده ها می باشد.

شرکت controlled power به ارائه خدمات و پشتیبانی مشتریان برجسته اختصاص یافته است. تعریف از "پشتیبانی" با درک مشکلات قدرت مشتریان (علت مشکل و تأثیر آن در برنامه) از ⋅⋅⋅ شروع می شود و پشتیبانی از طریق انتخاب محصول، خرید، تحویل، نصب و نگهداری ادامه می یابد. controlled power سطوح مختلف برنامه های نگهداری مقرون به صرفه و همچنین پشتیبانی فنی 365/24/7 از طریق تلفن و پست الکترونیک ارائه می دهیم.

قابلیت اطمینان ⋅⋅⋅ اعتبار ⋅⋅⋅ تجربه ⋅⋅⋅ شعار این شرکت می باشد.