یو پی اس فوجی - Fuji

یو پی اس فوجی - Fuji

مقالات برندهای یو پی اس
جمعه بیست و چهارم آذر ۹۶


 

یو پی اس، سیستم برق اضطراری فوجی Fuji
برای رسیدگی به مشکلات منبع تغذیه مانند قطع برق و نوسانات ولتاژ، UPSهای شرکت فوجی الکتریک در دستگاه های اطلاعاتی و امکانات تجهیزات مانند سرورها و ابر رایانه ها به کار می رود.

یو پی اس های ولتاژ متوسط  شرکت فوجی برای حفاظت در برابر وقفه های ولتاژ و سقوط ولتاژ،  12،000 کیلووات ظرفیت UPS برای 3.3kV، 6.6KV مدار، با استفاده از خازن یون لیتیوم به عنوان دستگاه ذخیره انرژی فراهم میکند.

سقوط ولتاژ و وقفه های موقت همواره در سیستم های قدرت وجود دارد. در گذشته، یو پی اس های ولتاژ پایین فوجی و دیگر روش های مختلف در برابر وقفه ها و وقفه ها اعمال شده است.

در سال های اخیر، با این حال در زمینه های صنعتی، تجهیزات تولید بسیار حساس هستند و وقوع وقفه ها و غلبه ها غیر قابل قبول می شوند.

اما از لحاظ بهره وری هزینه و تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه پیچیده، مشکل در اجرای یک دستگاه قابل اعتماد در تجهیزات فردی است.

به منظور پاسخگویی به نیازهای بازار، به عنوان محافظ نگه داری، Fuji Electric سری UPS8000H (سیستم های تامین برق اضطراری با ظرفیت 3000 کیلو ولت، مدار 6.6 کیلو وات) را با استفاده از خازن یون لیتیوم به عنوان وسیله ذخیره سازی انرژی تبدیل کرده است. سری UPS8000H به طور موفقیتآمیزی برای تولیدکنندگان با تجهیزات حساس مانند مشتریان در صنایع نیمه هادی، صنایع دقت ماشینکاری و مراکز داده اینترنتی تأمین شد.