درب های برقی

درب های برقی

مقالات متفرقه
یکشنبه بیست و یکم مرداد ۹۷


 

امروزه به کارگیریِ سیستمهایِ درب اتوماتیک نه به عنوان یک تجمل و کالای لوکس که به عنوان ضرورتی انکار ناپذیر جهت افزایش ایمنی و آرامش در محل کار و سکونت مطرح است. استفاده از درب های اتوماتیک علاوه بر جلوگیری از اتلاف زمان گامی در جهت مصرف بهینه انرژی به شمار می رود.با بکار گیری انواع سیستمهای درب های اتوماتیک ، امنیت و آسایش را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

محصولات متنوع تکساز کرکره از بالاترین کیفیت متریال برخوردار است و نیروهای متعهد مجموعه افتخار دارند خدمات و پشتیبانی حرفه ای و متعهدانه خود را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه نموده و زیبایی همراه با امنیت را به محیط خانه و محل کار شما هدیه میدهند.

گروه تولیدی صنعتی تکساز کرکره تمامی تجهیزات مربوط به انواع درب های اتوماتیک برقی، در کرکره، سایبان های برقی ، اپراتور شیشه ای و سقف های اتوماتیک را به صورت جزئی و کلی در اختیار همکاران و مشتریان گرامی قرار می دهد.
تکساز کرکره، به عنوان برترین تامین کننده ی انواع تجهیزات اساسی درب های اتوماتیک در اصفهان، انواع موتور، متعلقات و تجهیزات جانبی خود را در اختیار همکاران و مشتریان قرار میدهند.مجموعه تکساز کرکره خدمات پس از فروش در این خصوص را به صورت شبانه روزی و در کمترین زمان ممکن ارائه مینماید و از این طریق توانسته رضایت حداکثری مشتریان محترم و همکاران ارجمند را بدست آورد.
تمامی تجهیزات ارائه شده توسط گروه صنعتی تکساز کرکره با 3 سال ضمانت ارائه می گردد.
برخی تجهیزات جانبی درب های اتوماتیک کرکره ای عبارتند از :
 
 
1- انواع موتور های توبلار(UPS دار و بدون UPS)
2- انواع موتور های ساید (UPS دار و بدون UPS)
3- اندکپ و یاتاقان
4- انواع لوله و پروفیل
5- صفحات موتور های توبلار
6- کاسه بولبرینگ تک و دوبل به همراه فنر
7- جعبه خلاصکن
8- جا قفلی و قفل برقی
9- انواع متنوع کپس های 70، 80 ، 90، 100 ،110 و ...
10- انواع تفلون
11- انواع جک و بازوهای درب های لولایی آلمانی و ایتالیایی
12- انواع مویی(گردگیر)
13- انواع تیغه و ...