تولید باتریهای یو پی اس امکان ایجاد اشتغال را فراهم می آورد

باتری های یو پی اس با قیمت هایی به صرفه و کاربردی، یکی از مهم ترین تجهیزات الکترونیکی در صنایع مختلف محسوب می گردند. به زبان ساده یو پی اسups یعنی امکانی برای ذخیره انرژی الکتریکی  به مدت زمان  بالا، به عبارت بهتر،  upsیک مخزن ذخیره انرژی با باتری های سربی است که از طریق یک ترانسفورماتور کاهنده می تواند ورودی برق را جهت ذخیره طولانی مدت انرژی در باتری کاهش دهد. این تعریفی ساده از باتری یو پی اس ups است. عملکرد باتری به این صورت است که در منبع ذخیره انرژی ups  انرژی برق ذخیره شده، در شرایط قطعی برق به صورت خودکار به سمت خروجی ها حرکت می کند و توسط یک ترانسفورماتور افزاینده به ولتاژ قبلی باز می گردد. به نوعی باتری یو پی اس ups تجهیزاتی حد واسط برای ذخیره برق به شمار می آید.

کانادا و فرصت های کاری فراوان در تولید و فروش باتری یو پی اس ups

کانادا به واسطه کارخانه های تولید کننده بزرگ یو پی اس و عرضه این محصولات به سراسر دنیا یکی از مهم ترین کشورهای مهاجر پذیر  برای این تخصص به حساب می آید. اگر شما در رشته برق تحصیل کرده اید و سابقه کار در زمینه باتری یو پی اس ups را دارید، می‌توانید از طریق سیستم اکسپرس اینتری جذب بازار کار بزرگ باتری یو پی اس ups کانادا شوید. اگر هم علاقمندید در این زمینه متخصص شوید، می توانید برای ادامه تحصیل در کشور کانادا در رشته برق اقدام نمایید. چراکه در این سیستم  بعد از تکمیل مدارک، در صورت به دست آوردن حد نصاب امتیاز، رزومه شما به بخشی به نام pool یا استخر استعداد ها هدایت می شود، جایی که کارفرمایان زیادی از سراسر کانادا به دنبال افرادی همچون شما می گردند. با بررسی و جست و جو در سایت های کاریابی معتبری همچون ineed متوجه فرصت های کاری بی نظیر در حوزه باتری یو پی اس ups در کشور کانادا خواهید شد.توصیه می کنیم که این فرصت های شغلی را پیش از درخواست مهاجرت با دقت بررسی نمایید.

https://ca.indeed.com/jobs?q=Uninterruptible+power+supply&l=Canada

صنعت تولید Uninterruptible power supply یا به اختصار UPS در کانادا رشد زیادی داشته است. هر سال کارفرمایان زیادی به دنبال جذب تکنسین های وارد و مهندسین برق مجرب در این رشته  کاری در کانادا هستند، تا آنجا که برای جذب فرد خاصی اقدام به ارسال دعوت نامه کاری هم  می کنند.

در کشور ما نیز می توان با گسترش تولیدات در این زمینه، زمینه اشتغال جوانان کشور را فراهم نمود.

کاربرد باتری یو پی اس ups

کاربردهای باتری یو پی اس ups بسیار گسترده است. از یو پی اس در لوازم خانگی و تجهیزات اداری تا در کارخانجات بزرگ و صنایع عظیم استفاده می شود، بیشتر لوازم الکتریکی به باتری یو پی اس ups احتیاج دارند و این موضوع موجب شده که در سراسر دنیا فرصت های کاری زیادی در بخش تولید و فروش باتری یو پی اس ups ایجاد شود. عموماً مهندسین برق و الکترونیک به این رشته کاری جذب می گردند و با توجه به تخصص خود همواره در جهت  بهبود عملکرد باتری یو پی اس ups در صنعت تلاش می کنند. در کشور ما نیز باتری یو پی اس ups به صورت گسترده تولید و عرضه می گردد.

بازار کار مهندسین برق در کانادا

بازار کار مهندسین برق در کانادا بازار کار بسیار گسترده ای است.  پایه درآمد یک مهندس برق در کانادا از 70هزار دلار در سال است. در کانادا برای کار کردن به عنوان یک مهندس برق نیاز به گرفتن مجوز مهندس حرفه ای سازمان نظام مهندسی دارید. اگر شما هم تجربه کار مفید در زمینه ups در ایران را دارید و می خواهید که جذب بازار کار رو به توسعه کانادا شوید، پیشنهاد ما اقدام برای مهاجرت به کانادا از طریق کار و برنامه نیروی متخصص فدرال در سیستم اکسپرس اینتری است. توجه داشته باشید که برای جذب در بازار کار ups کانادا نیازمند مهارت هایی نظیر مدار بندی سیستم های الکترونیک و مهارت های فنی کامپیوتر  هستید، اما از همه این ها مهم تر ویژگی خلاقیت و انعطاف پذیری در کار صنعتی است که باید به آن تأکید فراوانی داشته باشید.

مهاجرت به کانادا برای متخصصین یو پی اس یکی از ایده آل ترین شرایط مهاجرت است. ازآنجایی‌که فضای کار در کانادا از نیروی متخصص یو پی اس حمایت بیشتری نسبت به ایران می کند، شما می توانید در کار یو پی اس ضمن حفظ جنبه‌های سلامتی، بیش از گذشته پیشرفت نمایید.